Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
 • kapat x
 • Firma İletişim Bilgiler
 • Firma Hakkında
 • Ürünler ve Hizmetler
 • Ulaşım Haritası
 • İletişime Geç
 • Royal Life Saç Ekim ve Estetik Merkezi

  Batmanda saç ekim merkezleri,Batmanda estetik merkezleri

 • Yetkili
 • : Bu alan kiralıktır.
 • Tel
 • :
 • Gsm
 • :
 • Fax
 • :
 • Email
 • :
 • Web
 • :
 • P. Kodu
 • : 72050
 • Adres
 • :
 • Bu firma 5957 kez görüntülendi
 • Hakkında

  KAMPANYADAYIZ : SAÇ EKİM İŞLEMLERİNDE İLK 20 KİŞİYE %30 İNDİRİM UYGULAMAKTAYIZ. Sonraki İlk 80 K!Ş!YE % 20 !ND!R!M uygulamaktayız.Saç ekim merkezleri,Saç ekim merkezleri Batman,Batmanda saç ekim merkezleri,Batmanda saç ekimi ve estetik merkezleri,Batman pelarsi,Batmanda estetik merkezleri,Batman saç ekim hastaneleri,Özel saç ekim merkezleri Batman,Özel saç ekimi BATMAN,Batmanda estetik danışmanlığı,Pelarsi saç ekim telefon,Mardin saç ekim merkezleri,Mardinde saç ekim,Mardinde saç ekim merkezleri,Mardinde saç ekimi ve estetik,Mardin pelarsi saç ekim merkezi,Pelarsi saç ekim merkezleri,Pelarsisaçekim.com,Pelarsisacekimi.com,Pelarsi saç ekim telefonları,Pelarsi saç ekim iletişim ve telefon,Siirt pelarsi saç ekim ,Siirt pelarsi saç ekimi,Siirtte saç ekim merkezleri,Siirt saç ekim merkezleri,Hakkari saç ekim merkezleri,Hakkari pelarsi,Hakkari saç estetik merkezleri,Hakkkari pelarsi iletişim,Hakkari pelarsi saç ekim merkezi,Şırnak saç ekim merkezi,Şırnak saç ekim merkezleri,Şırnakta saç ekim merkezleri,Şırnak pelarsi saç estetik merkezleri,Şırnak pelarsi,Van saç ekim merkezleri,Van pelarsi,Van pelarsi saç ekim merkezleri,Vanda saç ekim merkezleri,Van saç ekim iletişim,Bitlis saç ekim merkezi,Bİtliste pelarsi saç ekim,Bitlis pelarsi,Bitlis pelarsi saç ekim merkezleri,Bitliste saç ekim merkezleri,Bitlis saç estetik merkezleri,Diyarbakır saç ekim merkezleri,Diyarbakır saç ekim ,Diyarbakır estetik merkezleri,Diyarbakır pelarsi,Diyarbakır pelarsi saç ekim merkezi,Diyarbakır pelarsi iletişim,Diyarbakırda saç ekim merkezleri,Saç ekim ücretleri nekadar,Saç ekim ile ilgili bilgiler,Saç ekimi nasıl yapılır,Diyarbakırda estetik merkezleri,Muş pelarsi,Muş pelarsi saç ekim merkezi,Malatya pelarsi,Malatya saç ekim merkezleri,Malatya pelarsi saç ekim iletişim,Malatyada estetik merkezleri,Gaziantep pelarsi ,GAZİANTEP PELARSİ SAÇ EKİM MERKEZLERİ,Gaziantepte estetik merkezleri,Şanlıurfa pelarsi,Şanlıurfa pelarsi saç ekim merkezleri,Şanlıurfada estetik merkezleri,Şanlıurfa saç ekim merkezleri

 • SAÇ SIKLIĞININ AYARLANMASI
 • Ekilecek olan saçların sıklığı verici bölgelerden alınan greftlerle doğru orantılıdır. Saç açıklığı ne kadar az ise ekim yapılacak olan alan bölgeye 60-70 greft ekimi gerçekleştirilmektedir. Bilimsel olarak cm²’deki saç miktarı 70-100 (cm²) greft arasında değişmektedir. Biz, normalde 40- 60 greft ekimi gerçekleştirdiğimiz zaman kişinin saç açıklığı problemini ortadan kaldırmaktayız. Doğal ve sık bir ekim gerçekleştirilmesinde uzman doktorun kişinin saç açıklığını dikkate alarak çok iyi bir hesap yapması gerekmektedir. Saç ekimi yaptıracak olan kişinin beklentisi ile saç sıklığı arasında ciddi bir bağlantı oluşturulmalıdır. Bazı kişiler cm²’de 25-30 greft ile istenilen sonuca ulaştırırken, bazı kişilerde bu sonuca ulaşmak için cm²’de 60-70 greft ekmeniz gerekmektedir. Saç ekiminde en önemli olan kişinin beklentisi ile ekimi yapacak olan uzman ekibin ortaya koyacağı sonucun örtüşmesidir. En ideal saç sıklığı ile mükemmel sonuçlar elde edebilmek için biz, ÖZEL PELARSİ SAÇ EKİM olarak kişiye özel saç ekimi tekniği, tek kullanımlık cerrahi mikro kanal açıcı aletler ve setler kullanmaktayız.
 • OPERASYON SONRASI SAÇLARIN YIKANMASI
 • Saçınızı ilk kez operasyondan 3 gün sonra yıkamalısınız. Özel bir losyon ve şampuanla 15. güne kadar, her gün günde 1 veya 2 kez, yıkamanın aşağıda anlatılacağı biçimde yapılması gerekir. Saç ekimi yapılan bölgeye elinize döktüğünüz losyondan elinizi hafif bastırarak ve asla sürtme hareketi yapmadan bol miktarda dağıtınız. Ekim yapılan bu bölgede kabuk ve pıhtıların yumuşaması için losyon 15 Dakika bekletiniz. -Ardından ılık veya soğuk suyla elinizi yine bu bölgeye sürtmeden yumuşakça bastırılarak iyice durulayınız. -Hemen ardından özel şampuanlı elinizle aynı şekilde hafifçe bastırılarak ve asla sürtme hareketi yapmadan bol miktarda ve hafif köpürünceye kadar sürünüz ve beklemeden ılık su ile durulayınız. -Yumuşak bir havlu ile saçlarınıza hafifçe bastırarak ve sürtme hareketi yapmadan saçlarınızı kurulayabilirsiniz. -Yıkamanın 1 haftasından sonra ekim yapılan bölgeyi hafif bir şekilde ovalayarak yıkayabilirsiniz. -Yıkamadan 10 gün sonra ekim yapılan alanda kabuk kalması iyileşmeyi olumsuz etkileyeceği için kalan kabukları, var ise dökmelisiniz. -15 gün sonra doktorlarımızı bilgi amaçlı arıyabilirsiniz.
 • SAÇ NAKLİ VE SAÇ EKİMİ NASIL YAPILIR?
 • Saç nakli diğer adıyla saç ekimi, iki kulak arasındaki, ensenin üst bölgesinde bulunan, genetik olarak dökülmeme özelliğine sahip sık ve sağlıklı saç köklerinin, lokal anestezi ile uyuşturulduktan sonra Özel Pelarsi uzman ekibimiz tarafından tek tek mikromotor ile ince uçlu pançlarla alınarak, kişinin saç açıklığı olan bölgeye lateral slitlerle saç yönü doğrultusunda kanalların açılarak ekim yapılması işlemidir. Dünya’da ve Türkiye’de uygulanan son saç ekimi tekniği olan Folliculer Unit Ekstraksiyonu yani FUE, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar elde etmemizi sağlayan bir saç ekimi tekniğidir. FUE ile tüm saç ekimi girişimlerinde olduğu gibi saçlı bölgeden tek tek alınan canlı saç köklerinin saçsız olan bölgeye transferinin gerçekleştirilmesi işlemidir. FUT yönteminden farklı olarak bu yöntemde Foliküler üniteler (greft) doğrudan derinin kök seviyesinden özel pançlar, mikro motorlar ya da günümüz saç ekiminin en son teknolojik yeniliği olan saç ekim robotu ile tek tek çıkarılmasıdır. Bu yöntem "non-invasive" olarak bilinir. FUE’ de donör alanda neşter kullanılmaz, dikiş atılmaz ve köklerin alındığı bölgede gözle görülür bir iz kalmaz, hastaya hiçbir komplikasyon oluşturmadan, günlük yaşamından alıkoymadan saçsızlık sorunu yaşayanları yeniden saçlarına kavuşturur. FUE'de ve FUT'ta çıkarma yöntemleri farklıyken elde edilen köklerin yeni yerlerine yerleştirilmesi tamamen aynıdır. Özel Pelarsi kurumu olarak FUE tekniği ile bir seansta 2000-4000 adet Foliküler ünite (greft) saç nakli gerçekleştirmekteyiz.
 • SAÇ EKİMİ SONRASI VE BAKIM
 • Saç Ekiminden Sonra Saçların Yıkanması: -Saçınızı ilk kez operasyondan 3 gün sonra yıkamalısınız. -Özel bir losyon ve şampuanla 15. güne kadar, her gün günde 1 kez, yıkamanın aşağıda anlatılacağı biçimde yapılması gerekir. -Saç ekimi yapılan bölgeye elinize döktüğünüz losyondan elinizi hafif bastırarak ve asla sürtme hareketi yapmadan bol miktarda dağıtınız. -Ekim yapılan bu bölgede kabuk ve pıhtıların yumuşaması için losyon 15 dakika bekletiniz. -Ardından ılık veya soğuk suyla elinizi yine bu bölgeye sürtmeden yumuşakça bastırılarak iyice durulayınız. -Hemen ardından özel şampuanlı elinizle aynı şekilde hafifçe bastırılarak ve asla sürtme hareketi yapmadan bol miktarda ve hafif köpürünceye kadar sürünüz ve beklemeden ılık su ile durulayınız. -Yumuşak bir havlu ile saçlarınıza hafifçe bastırarak ve sürtme hareketi yapmadan saçlarınızı kurulayabilirsiniz. -Yıkamanın 1 haftasından sonra ekim yapılan bölgeyi hafif bir şekilde ovalayarak yıkayabilirsiniz. -Yıkamadan 10 gün sonra ekim yapılan alanda kabuk kalması iyileşmeyi olumsuz etkileyeceği için kalan kabukları, var ise dökmelisiniz. -Saçlarınız uzayana kadar güneşli günlerde şapka takabilirsiniz. -Saç ekiminden 1 ay sonra havuza, hamama saunaya ve solaryuma girebilirsiniz. -Saç ekiminden 2.5 ay sonra ekim yapılan bölgelerde sivilceler çıkabilir.Sizi rahatsız edecek kadar artış gösterirse bizi arayabilirsiniz.
 • FUT VE FUE ARASINDAKİ FARK NEDİR?
 • Fut ile fue yöntemlerinin arasındaki tek fark kök alımıdır. Diğer tüm aşamalar aynıdır. Fue tekniğinde kökler 1 li ile 2 li 3 lü sac teli içerecek guruplar halinde çıkartılır. Fut tekniğinde toplu halde alınıp uzman ekip tarafından daha sonra 1’li ve 2’li gruplar haline getirilir. Toplu halde alındığı için de ensede küçük miktarda iz kalma olasılığı vardır. Herkeste aynı estetik dikiş atılmasına rağmen bazı kişiler de doku beslenmesine bağlı olarak iz kalma olasılığı vardır. Fue de enseden saç alınan bölgede ince uçlu pançlarla çalışma yapıldığı için hiçbir iz kalmaz. Ekim yapılan bölgede de her iki teknikle de iz kalmamakta ekilen saçlar ile kendi saçlarınız arasında hiçbir fark olmamaktadır. Her iki tekniktede ekim ve anestezi aşamaları aynıdır.
 • Kanal Açma İşlemi Neden Bu Kadar Önemli?
 • 1. Saç köklerinin beslenebilmesi için saç köklerinin yerleştirileceği mikro kesilerin (kanalların) ekilecek olan greftlerin çapında olması gerekmektedir. 2. Saç köklerinin yerleştirileceği mikro kesilerin açıları dökülme olmadan önceki mevcut olan saçların yönünde açılmalıdır. 3. Verici bölgeden alınan saç köklerinin çapı ve uzunluğu hesaplanarak kanal açmak için kullanılan lateral slitin çapı ve uzunluğu ayarlanmalıdır. Kişiye özel kanal açıcılar kullanılmalıdır. 4. Ekilecek olan greftlerin açıları tecrübeli uzmanlar tarafından, kişinin kafa yapısı ve saç açıklığı gözünde bulundurularak, ön saç çizgisinin bulunduğu alanın açısı 45 derece öne doğru, yan taraflar (golfler) yine 45 derecelik açı ile öne ve her iki taraf da yana doğru 45 derecelik açılarla kanalların açılması gerekmektedir.
 • FUE TEKNİĞİ (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE)
 • Dünya’da ve Türkiye’de uygulanan son saç ekimi tekniği olan Folliculer Unit Ekstraksiyonu yani FUE, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar elde etmemizi sağlayan bir saç ekimi tekniğidir. FUE ile tüm saç ekimi girişimlerinde olduğu gibi saçlı bölgeden tek tek alınan canlı saç köklerinin saçsız olan bölgeye transferinin gerçekleştirilmesi işlemidir. FUT yönteminden farklı olarak bu yöntemde Foliküler üniteler (greft) doğrudan derinin kök seviyesinden özel ince uçlu pançlar, mikro motorlar ya da günümüz saç ekiminin en son teknolojik yeniliği olan saç ekim robotu ile tek tek çıkarılmasıdır. Bu yöntem "non-invasive" olarak bilinir. FUE’ de donör alanda neşter kullanılmaz, dikiş atılmaz ve köklerin alındığı bölgede gözle görülür bir iz kalmaz, hastaya hiçbir komplikasyon oluşturmadan, günlük yaşamından alıkoymadan saçsızlık sorunu yaşayanları yeniden saçlarına kavuşturur. FUE'de ve FUT'ta çıkarma yöntemleri farklıyken elde edilen köklerin yeni yerlerine yerleştirilmesi tamamen aynıdır. Estehair Sağlık Turizmi olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-5000 adet Foliküler ünite (greft), saç nakli gerçekleştirmekteyiz. Foliküler Ünite Ekstraksiyonu'nun (FUE) Tercih Edilmesindeki Nedenler. - Saç ekimi operasyonundan sonra, ekilen saçların çıkmasının ardından kişi çok rahat saçlarını kısa kestirebilir ve kazıtabilir. Ekilen bölgede ve saç köklerinin alındığı bölgedehiç bir şekilde iz kalmaz. - Az miktarda saç açıklığı olan bölgelerin kapatılması istendiği durumlarda fue yöntemi tercih edilmelidir. - Sadece şakak açıklığı bulunan kimselerde uygun bir yöntemdir. - Yanıklardan kaynaklanan saç açıklıklarında da uygulanmaktadır. - Kaş , Sakal ve Bıyık ekimlerinde de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. - Özellikle kaş ekiminde tercih edilmesi gereken bir tekniktir. - Ense bölgesinde yeterli miktarda verici alanı bulunmayan kişilerde de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. - FUE tekniği ile sadece iki kulak arasındaki bölge değil, saçlı olan bölgelerin tamamından saç kökleri alınmasına olanak sağlamaktadır. - FUE tekniği sayesinde saçlı bölge dışında göğüsten, sırttan ve bacaktan da kıllar alınarak saç ekimi yapılabilmektedir. - Çok genç ve cilt elastikiyeti çok yüksek hastalar, geniş skar (iz) geliştirme eğiliminde olduklarından FUE tekniği tercih edilir.
 • FUT Tekniğinin Dezavantajları:
 • Ağrısız bir teknik olmasına rağmen cerrahi işlemler yapıldığı için mutlaka dikiş atılması gerekir. • Saçın aşırı kısa kesildiği durumda ensede ince bir çizgi şeklinde iz kalabilir.
 • Foliküler Ünite Ekstrasyonunun Seçilmesi Gereken Durumlar
 • Sıfır numara ya da 0,5 cm. daha kısa saç kestirmeyi hiçbir zaman düşünmeyen hastalarda, • Daha çabuk saç ekimini gerçekleştirmek isteyen, zamanı kısıtlı olan hastalarda, FUT yönteminin seçilmesi hastanın isteğine uygun olumlu sonuçlar almasını sağlar.
 • Foliküler Ünite Nedir?
 • Saç köklerinin, enseden iki kulak arasından yani dökülmeye dirençli bölgeden bir şerit şeklinde alınarak konusunda uzman ekip tarafından 1’li, 2’li, 3’lü saç kökleri içeren Foliküler ünitelere ayrıştırılması işlemidir. Kafa derisindeki bütün saçlar Foliküler üniteler adı verilen küçük demetler içinde büyür. Yetişkin bir insanın kafa derisinde Foliküler ünite tam kalınlıkta (1-4 terminal) saç folikülünden meydana gelir. Genetik saç dökülmesinden etkilenen kafa derisi bölgelerinde sağlıklı terminal saçların yerini aşamalı olarak “minyatürize olmuş” saçlar denen daha ufak çaplı, daha kısa olan küçük boyuttaki saçlar alır. Foliküler ünite, kafa derisinin yüzeyinde küçük saç grupları şeklinde birlikte büyüyor gibi görünür.
 • Verici Alanın Kapatılması ve Ortaya Çıkan Yara İzi
 • Şerit alınan kısım özel cerrahi ipliklerle dikilerek kapatılır ve buradaki dikiş 15 gün sonra alınır. Oluşan iz saçınızı çok kısa kestirmedikçe hiçbir şekilde belli olmamaktadır. Bu yöntem kafanın ve saç yapısının doğal bütünlüğünü bozmadığı için elde edilen sonuç da oldukça doğaldır.
 • FUT TEKNİĞİ
 • FOLİKÜLER ÜNİTE TRANSPLANTASYONU - FUT SAÇ EKİMİ Foliküler Ünite Transplantasyonu (FUT) tüm dünyada en ileri teknoloji ile desteklenen ve en çok gelişme gösteren saç nakli yöntemleri arasında yer almaktadır. FUT tekniği uygulamaları, saç ekimindeki bilimsel gelişmelerden dolayı saç ekimi teknikleri arasında ikinci sırada yer almaktadır. ÖZEL PELARSİ olarak 2007 yılından sonra FUE tekniğindeki gelişmelerden dolayı FUT tekniğini uygulamıyoruz.
 • NEDEN SAÇ EKİMİ?
 • - Günümüzde 4 erkekten, 6 bayandan biri saç problemi yaşamaktadır. Saç kaybı çok ciddi psikolojik ve sosyal problemlere neden olmaktadır. - Dökülen, eksilen ya da farklı nedenlerden dolayı saç açıklığı olan ya da saçsızlaşan bölgeden tekrar yeniden saç çıkarmak günümüz şartlarında mümkün değildir. Tek çözüm (saç ekimi) saç transferidir. - Saç ekimi 5 kişilik uzman ekibi ile yapılmaktadır.
 • PRP VE SAÇ MEZOTERAPİSİ
 • KULAK ESTETİĞİ
 • BURUN ESTETİĞİ
 • GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
 • DUDAK ESTETİĞİ
 • ÇENE VE ELMACIK KEMİĞİ ESTETİĞİ
 • CİLT SOYMA ESTETİĞİ
 • KLASİK YÜZ GERME ESTETİĞİ
 • MEME KÜÇÜLTME ESTETİĞİ
 • MEME DİKLEŞTİRME ESTETİĞİ
 • ERKEKTE MEME BÜYÜMESİ ESTETİĞİ
 • YAĞ ALDIRMA ESTETİĞİ
 • KARIN GERME ESTETİĞİ
 • SAÇ EKİMİ
 • ESTETİK CERRAHİ
 • CİLT GENÇLEŞTİRME
 • CİLT TEDAVİSİ
 • LAZER EPİLASYON
 • KONTÖR
 • PRP (SAÇDÖKÜLMESİ)
 • SAÇ EKİM DANIŞMANLIĞI
 • DÖVME YAPMA - SİLME
 • AKNE TEDAVİSİ
 • CİLT BAKIMI
 • Değiştir
 • Reklam
  Reklam
  Anket
  Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
  Diger Anketler ve Sonuçlar
  © 2011 Batmanda.com