Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Köşe Yazıları

Röportaj 3

23.08.201411835 kez okundu.

Sektörden Seçtiklerimiz -1


***SEKTÖREL BAKIŞ***
Çikolata SHOP 
--BATMANDA.COM : Mrb. Sizi Kısaca tanıyabilirmiyiz ?
--Çikolata SHOP : Adım Neşe. 2 yıldır bu sektördeyiz. . Sektördeki boşluğu doldurduğumuza inanıyoruz. .Bu arada 38 yaşında, evli ve 2 erkek çocuk annesiyim. Daha önce ev hanımıydım ,gerçeği hani yinede ev hanımı kimliğimizi üzerimizden atmış değiliz.,atamayızda. Çünkü bir anne iş kadınıda olsa ev hanımıdır. 
--BATMANDA.COM : Çok güzel ifade ettiniz. Merak ettik , mezuniyet durumunuz ?
-- ÇİKOLATA SHOP: Ben kız meslek lisesi ev ekonomisi bölümü mezunu olduğum için ; iş hayatına yabancı değilim.
--BATMANDA.COM : Başka Şübeniz varmı peki ?
-- ÇİKOLATA SHOP : Bizden daha iyi biliyorsun ki Antalyada bir şübemiz var .Antalyada ki şübemizde şuan çok güzel bir yerde ve şuan bir MARKA . 
--BATMANDA.COM : Takipçilerimiz için sorduk ,hata ise sorumuzu geri çekiyoruz . Girişimci bir iş kadını olarak ,tavsiyeleriniz varmı peki ?
--ÇİKOLATA SHOP : iş hayatına yeni atılan tüm gençlerimizin mutlak bir deneyimden geçmeleri gerekiyor. Hangi sektör olursa olsun ,tecrübe şart. Mutlaka çekirdekten eleman olarak başlanılması gerekir.Yani hem paranız hem tecrübeniz olacak. Yoksa ilerlemek imkansız. Çünkü her işte uykusuz geceleriniz, endişeleriniz olacak .Fakat en önemlisi kararsızlığınız olmasın. Bu kadar bi açıklama yeterlimi bilmiyorum. 
--BATMANDA.COM : Evet anlıyan için yeterli . Temkinleriniz ve önerileriniz isabetli .Peki bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. Röportajımız kısa olsun istedik. 
--ÇİKOLATA SHOP : Asıl ben teşekkür ederim . Bize kendimizi tanıtma fırsatı verdiğiniz için. Bu arada kısa bir bilgiyi paylaşabilirmiyiz. 
--BATMANDA.COM : Tabi buyrun 
--ÇİKOLATA SHOP : Tşk .ettim Biz ürün olarak : Hazır Şeker & Çikolatalar, Hazır Nikah Şekerleri, Nikah Şekeri Malzemeleri, Nişan Çikolataları, Nişan Tepsisi ve Makası Nişan ve Söz Sandığı ,Hazır Bebek Şekerleri ,Bebek Malzemeleri, Toptan Bebek Bibloları Bebek Çikolataları Hazır Sünnet Şekerleri vb . gibi ürünlerde hizmet vermekteyiz. Tüm üyelerinize bizden ufak bir hediyemiz olacak , buda küçük bir jestimiz olsun. 
--BATMANDA.COM : Uzun oldu ama canınız sağolsun .Tşk ediyoruz. . Üyelerimize olan jestiniz için artık neyse. Peki Neşe Hanım .İletişim bilgilerinizi alalım . 
-- ÇİKOLATA SHOP : 0488 2123205 -(Atatürk Parkı Çocuk Şüb.Polis Kark.Krş.) BATMAN

Röp: Barış KERİMOĞLU
 

Reklam
Reklam
Anket
Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
Diger Anketler ve Sonuçlar
© 2011 Batmanda.com