Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Köşe Yazıları

Röportaj 5

16.11.201410715 kez okundu.

Başkent Mobilya


 
 
                                             SEKTÖRDEN SEÇTİKLERİMİZ
   ***SEKTÖREL BAKIŞ  3 ***


--BATMANDA.COM : Mrb. Sizi Kısaca tanıyabilirmiyiz ?

--BAŞKENT MOBİLYA : Mrb.Adım Diyadin ÖZDEMİR. 9 Yıldır  bu sektördeyiz. . Sektördeki boşluğu doldurduğumuza inanıyoruz. .Bu arada 35 yaşında, evli ve 3 çocuk babasıyım .İyi bir baba sayılırım Çocuklarımla ve ailemle ,dostlarımla vakit geçirmeyi seviyorum. Özellikle özel bir zaman ayırıyorum. Yani anlayacağınız , iş hayatında başarımın sırrı ,ailemin desteğidir. Bunun yanında anlatacağım; Lise mezunuyum ,Liseyi Siirt'te bitirdim. Sonrasında Türkiyenin büyük metropollerinde mobilya sektöründe ter döktüm. Çok yoğun ve tempolu yaklaşık 10 yıllık çalışmalardan sonra  şimdi buradayım.9 Yıldır Türkiyenin takip ettiği dev firma olan "Ankara Mobilya" mağazasının Batman şübeliğini büyük bir ciddiyetle sorumluluğunu üstlenmekteyim.Satmış olduğumuz ürünlerin "ANKARA MOBİLYASI" ürünleridir.Bu ürünleri "BAŞKENT MOBİLYA" tabelası altında satışa sunmaktayız.

--BATMANDA.COM : Çok güzel efendim.Peki ülke genelinde şübe sayınız nedir ?

-- BAŞKENT MOBİLYA : Türkiye illerinin genelinde şübelerimiz vardır. Sadece Ankara'da 1300 satış mağazamız vardır.Toplamında 2.000 üzerinde satış mağazamız bulunup girmediğimiz ev yok gibi diyebiliriz.

--BATMANDA.COM : Bu çok mükemmel bir sayı. Ürünlerin garantisi nasıl ?

-- BAŞKENT MOBİLYA : Evet , Ürünlerimizin en küçük parçasının bile 5 yıl garantisi vardır. Ayrıca ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki , en ufak bir sıkıntıda , ürün değişimi için ekip ve ekipmanlarımızla, servisimizle  seferber oluyoruz.

--BATMANDA.COM : Bu hizmetiniz markanın büyüklüğünü gösteriyor. 

---BAŞKENT MOBİLYA: Evet ,teşekkür ediyoruz.Marka olmak uzun bir süreçtir.Hizmet ,markalaşmayıda beraberinde getirir.

--BAŞKENT MOBİLYA : Bu sektör çok önemli ve hassas bir iş. Çünkü bu sektör kesinlikle hata kabül etmez. Evlere giriyoruz.Evlerin sıcaklığına yansıyoruz.En ufak bir memnuniyetsizlik zincirleme bir şekilde sonunuzu getirebilir. Bu yüzden eğer içinizde hizmet aşkı varsa bu işe girin diyoruz öncelikle.Sonra belirli bir tecrübe gerekiyor. Satış deneyimi yüksek ,prezentabl  bir mükemmelik gerektiriyor.  Hangi sektör olursa olsun ,tecrübe şart. Mutlaka çekirdekten eleman olarak başlanılması gerekir.Yani hem paranız hem tecrübeniz olacak. Yoksa ilerlemek imkansız. Çünkü her işte uykusuz geceleriniz, endişeleriniz olacak .Fakat en önemlisi kararsızlığınız olmasın. Bu kadar yeterli bence. 

--BATMANDA.COM : Evet anlıyan için yeterli . Temkinleriniz ve önerileriniz isabetli .Peki bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. Röportajımız kısa olsun istedik. 
--BAŞKENT MOBİLYA  : Asıl ben teşekkür ederim . Bize kendimizi tanıtma fırsatı verdiğiniz için. Bu arada kısa bir bilgiyi paylaşabilirmiyiz. 

--BATMANDA.COM : Tabi buyrun 

--BAŞKENT MOBİLYA : Tşk .ettim Biz BAŞKENT MOBİLYA MAĞAZASI olarak vizyonumuzu müşteri memnuniyeti doğrultusunda kullanıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz bir evi fazlasıyla mutlu edecek kadar zengindir. Konseptimiz ; mobilya kültürünün azizliğini tüm bireylere ulaştırmaktır. Bu arada Tüm üyelerinize bizden ufak bir hediyemiz olacak , buda küçük bir jestimiz olsun. 

--BATMANDA.COM : Uzun oldu ama canınız sağolsun .Tşk ediyoruz. . Üyelerimize olan jestiniz için artık neyse. Peki Diyadin BEY  .İletişim bilgilerinizi alalım . 

-- BAŞKENT MOBİLYA : 0488 215 00 02 Dünya Hastanesi Karşısı  BATMAN

Reklam
Reklam
Anket
Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
Diger Anketler ve Sonuçlar
© 2011 Batmanda.com