Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Köşe Yazıları

RÖPORTAJ 1 (İdris EKİNCİ)

22.09.201313486 kez okundu.

Ünlü Komedyen


                Batmanda.com : İdris EKİNCİ Kimdir?  İdris Ekinci 1974'de Batman'da doğdum . Çocukluğum burada gecti.Ortaokul mezunuyum. Evli 3 Çocuk babasıyım . Aktif olarak tiyatroculuk yapıyorum. Gösterilerim pek çok yerel ve ulusal tv kanallarında yayınlandı. Çekmiş olduğum komedi programlarım büyük bir ilgiyle izlenip ,takip edildi. Buda bana ilham kaynağı oldu. Bazı bilindik markaların reklam tanıtım filimlerinin yeni yüzü oldum . Tiyatroculuğun yanı sıra ,belirttiğim gibi tanıtım- reklam çekimlerinde de oynadım. Ayrıca  "Çiğköftecilik" mesleğinide severek yapmaktayım. Yapmış olduğum Çiğköftelerimede ne denli yoğunluk olduğunu zaten görüyorsunuz .  
            Batmanda.com: 
 Çiğköfteci olmak nereden aklınıza  geldi?   Askerde Urfalı bir arkadaşım vardı. Çok güzel çiğköfte yapardı. Herzaman beraber yapardık çiğköfteyi.  Ordan devam ettirdim. 
   
          Batmanda.com:   
Hangi kanallarda kaç bölüm çekim yaptınız?   Kanal72'de 86 bölüm. Malatya'nın kanalı Ufuk TV'de 13 bölüm. Denge TV'de 4 bölüm olarak Komedi Rüzgarı programında yönetmenlik ve oyunculuk yaptım. 
          Batmanda.com: 
  Yerel komedi dizisi nerden aklınıza geldi?    Ben tiyatroyu sevdiğim için tiyatro dalına yöneldim. Kültür merkezlerinde taklaşık 20'ye yakın tiyatro oyununda oynadım. Televizyon yapımcısının beni izlemesi bir nevi hayatımın dönüm noktası oldu. Komedi rüzgarına böyle başladık    
             Batmanda.com:    Hedefiniz?   Ulusal kanallarda sinema ve dizide oynamak.
        Batmanda.com:   
Nasıl bir babasınız?   Çocuklarımla gezmeyi seven bir babayım. Eğitime önem veririm . Çocuklara karşı çok duyarlıyım. Benim için onlar Yüce ALLAH'ın büyük bir nimeti. Çocuklarımla bazen sadık bir  dost,bazen yaramaz bir arkadaş, bazende iyi bir yol arkadaşıyım.   İyi bir aile profilini çizmeye çalışıyoruz eşimle diyebilirim.
          Batmanda.com:  
Çocuğunuzun ne olmasını isterdiniz?    Doktor olmasını isterim. En azından vatandaşa ve halka yararlı bir birey olur.
          Batmanda.com:   Siz 
Ne olmak isterdiniz?     Yıllardan beri oyuncu olamyı isterdim. Amatörde olsa bunu gerçekleştirdim  
          Batmanda.com:   
En çok beğendiğiniz TV programı?     Konusu güzel olan programları severim. Buna "AYNA" ve komedi programları örnek verebilirim
          Batmanda.com:  
Dinlediğiniz sanatçı?    Müslüm Gürses'in bazı şarkıları ve halk müziği, sanat müziği ve kulağa hoş gelen müzikleri severim.
          Batmanda.com:   
Sevdiğiniz renk ve sevdiğiniz hayvan?    Mavi, yeşil ve siyah tonlarını severim. Hemen hemen tüm hayvanaları sevip merhamet gösteririm
          Batmanda.com:   
Ulusal kanallara çıktınızmı?   CNNTÜRK'de Cüneyt Özdemir'in programı 5.N.B.K'ya iki defa konuk oldum. Yanı sıra STV'nin kanalında Maceracı, Herşey yolunda programlarına katıldım.  
         Batmanda.com:  
İlginç bir anınız?    Komedi Rüzgarı setinde 1 sahnesinde iki arkadaşla tartışırken yolda geçen bayan gerçek sanarak bizi ayırmaya çalıştı. Ve o sahneyi tekrar baştan çekmek zorunda kaldık.

Reklam
Reklam
Anket
Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
Diger Anketler ve Sonuçlar
© 2011 Batmanda.com