Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Köşe Yazıları

EDİTÖR

02.09.20162070 kez okundu.

NEDEN BATMANDA.COM?


     [email protected]
   Teknolojinin olanca hızıyla değiştiği günümüzde değişen koşullarla mücadele edebilmek için sürekli bir yenileşme, değişim, dönüşüm içinde olmalı ve olabildiğince çok kişiye sesimizi duyurabilmeliyiz.
 
     Ticari firmaların birincil amacı emeklerini en hızlı ve en uygun şekilde kâra dönüştürmektir. Yeni koşullara eski tedbirlerle karşı koymanın ne derece zor olduğunu sizler de takdir edersiniz. 2000 çağı artık teknoloji çağıdır ve firmaların hizmet ve ürün tanıtımlarını teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak yapmaları bir ihtiyaç haline gelmiştir.
 
     Firmaların tanıtımlarında esas kriter yakından uzağa doğru müşteri kitlesine en uygun ve en hızlı şekilde ulaşabilmektir. Bunun da en önemli yolu günümüzde sanal medyayı etkin bir şekilde kullanmaktan geçer.
 
     2011 yılından beri gerek Batman’da gerekse de bölge illerinden adından sıkça söz ettiren batmanda.com internet reklamcılığının baş aktörlerinden biridir. Alanında uzman kadrosu ve yılların deneyimiyle firma ve ürün tanıtımında 2016 yılının son aylarına yaklaştığımız bu dönemde oldukça mesafe kat etmiştir.
 
      Tüm dünyada internet medyasındaki sitelerin etkinliğini ölçmede kullanılan en önemli kıstas Alexa değerleridir. Sitemiz sadece firma rehber sitesi olmasına , içeriğinde oyun, chat, müzik barındırmamasına rağmen Batman’da Alexa’da ilk sırada yer alıyor. Malumunuz haber, oyun, chat, müzik sitelerinin takipçisi çok daha fazla oluyor. Bölgedeki farklı içerikteki on binlerce site arasından sadece rehber sitesi olarak içerik paylaşan sadece kendi alanında faaliyet gösteren sitemizin ilk sıralarda yer alması sitenin etkisini gösteriyor.
 
      Tek ilanla on binlerce kişiye ulaşabilmek hem batmanda.com takipçileri hem de sitede yer alan firmalar için paha biçilemez bir fırsat. Ailemizin bir ferdi olarak firmanızı, ürünlerinizi en güzel şekilde tanıtmak, her türlü ilanınızı sınırsızca yayınlamak için en kısa zamanda sizleri de aramızda görmek isteriz.

      Maddi değerlerden önce manevi değerlere öncelik vermeyi prensip haline getiren batmanda.com ekibi olarak her kesime açık olduğumuzu sadece rehber firma olarak yer almak isteyen, ilan vermek isteyenlere değil tüm halkımıza kapımızın açık olduğunu günün her saatinde gönül rahatlığıyla çayımızı içmeye gelebileceğinizi bilmenizi isteriz.
 
      Tüm firmalara hayırlı bol kazançlı günler dileriz. Gözünüzü ve gönlünüzü bizden ayırmamanız dileklerimizle.

Reklam
Reklam
Anket
Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
Diger Anketler ve Sonuçlar
© 2011 Batmanda.com