Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Köşe Yazıları

Batmanda.com

11.04.2017993 kez okundu.

Batman SON DAKİKA


     BATMANDA SON DAKİKA 
 Bunu aslında  son dakika  haberi  olarak  paylaşmak gerekirdi ,tüm  basın   mensubu olan  arkadaşlar.Çünkü burada  öyle  dahi  zeki gençlerimiz  varki ve henüz  yaşları 14-25 yaş  arasında . Tübitaka bile proje  sunan gençlerden  bahsediyoruz. Sözü  fazla  uzatmadan  kendi  kalemleriyle  yazdıkları sunumu arz ediyoruz. Ve  bizlerde Batmanda.com  olarak  takdir  edip başarılar  diliyouz.
Gün geçtikçe teknoloji hızla gelişmeye devam ediyor. Bununla birlikte insanlarda geliştirme , oluşturma , tasarlama , araştırma vb. gibi duygular artış gösteriyor. Bu duygularla yola çıkan insanoğlu çeşitli projeler , yeni yeni ürünler ortaya çıkarmak için çeşitli kaynaklardan bilgi taraması yapıyor. Ama sorun şu ki araştırmalar sonucunda yeterli kaynağa ulaşamıyor . Ulaşsa bile genellikle anlamadığı dilden anlamadığı şekilde değişik kaynaklara ulaşıyor. Bu kaynaklardan bilgi almakta epey zordur. İşte bu sorunları çözmeye yönelik bir web sayfası kurduk. muhendisarsivi.com adlı web sayfamız tamamen gönüllülüğe dayalı teknolojiyi sevdirme amaçlı kurulmuştur. Web sayfamızda birçok programlama dili , tasarım , çeşitli gömülü sistem dersleri verilmektedir. Bunun yanında güncel teknoloji haberleri de paylaşılmaktadır. Web sayfamıza siz teknoloji tutkunlarını bekliyoruz. ayrıca web sayfamızı facebook , instagram , twitter gibi çeşitli platformlardan da takip ederek güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

http://muhendisarsivi.com

www.twitter.com/muhendisarsivi
<a data-cke-saved-href="http://www.instagram.com/muhendisarsivi" href="http://www.instagram.com/muhendisarsivi" style="color: rgb(27, 102, 152); font-family: " segoe="" ui",="" "segoe="" ui="" web="" regular",="" symbol",="" "helvetica="" neue",="" arial,="" sans-serif;"="" target="_blank">www.instagram.com/muhendisarsivi

Reklam
Reklam
Anket
Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
Diger Anketler ve Sonuçlar
© 2011 Batmanda.com