Batmanda.com
Batmanda.com
Batmanda.com
Köşe Yazıları

Batmanda.com

25.07.20171880 kez okundu.

idavilla Bungalov Otel Sizi Çağırıyor


Tatil denilince akla; doğal güzellikler, eşsiz bir manzara, deniz, doğa ile iç içe tesisler, güzel ve iştah açıcı yemekler gelmektedir. Bütün bir yıl çalışıp didinen kişilerin ya da okuyan öğrencilerin hayali, yılda bir ya da iki defa çıkılan tatillerdir. Büyük bir özlemle beklenen bu tatillerin en iyi şekilde ve en konforlu otel ya da tesislerde geçirilmesine dikkat edilmektedir.

Yaz dönemi veya kış dönemi tatil alternatifleri arasında yer alan Kazdağları bu anlamda keyifli bir tatil imkanı sunan bölgedir. Kazdağı hem tarihi dokusu hem doğal güzellikleri ile eşsiz bir tatil olanağı sağlamaktadır. Bölge içerisinde yer alan bungalov tipi konaklama tesisleri, doğal ortam ile teknolojik imkanları bir arada misafirlerine sağlamaktadır. Geniş bahçe içerisinde sunulan köy kahvaltıları, kat kaloriferi, klimalı ortamlar, doğa yürüyüşleri gibi birçok alternatif bu doğal bungalov konaklama tesisleri içerisinde yer almaktadır.

Kazdağı eteklerinde yapılan doğa yürüyüşleri ile insanların içlerine çekmiş oldukları en temiz oksijen sayesinde daha genç ve enerjik hissetmelerine yardımcı olacak etkiye sahiptir. Kazdağları güne enerjik ve zinde başlamak adına tercih edilecek en doğru tatil beldelerinden biridir. Denize yakın olmayı seven ve konaklama tercihi otel olan misafirleri için Akçay önerilmektedir.

          Akçay tarihi yapısı ve görülmeye değer yerleri ile yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle kazı çalışmalarının halen devam etmekte olduğu Antandros Antik Kenti bu anlamda turistleri çeken bölgedir. Akçay ve Kazdağları yakınında yer alan Şahinderesi Kanyonu ise özellikle alternatif sporları seven ve biraz macera arayan turistler için görülmeye değer bir yerdir. Doğa yürüyüşleri içinde oldukça elverişli olan bu tatil beldeleri, insanları tamamen stresten uzak, tertemiz bir doğaya çağırmaktadır.

İdavilla Bungalov Otel’de eşi benzeri olmayan, akıllardan hiçbir zaman çıkmayacak olan bir tatili yaşayabilirsiniz. Aklınıza gelen veya gelmeyen her türlü olanağı sizlere sunan İdavilla’da oldukça keyifli vakit geçirebileceksiniz. Otelin konumu itibariyle Kazdağları’nın güzelliklerini rahatlıkla keşfedebilirsiniz. İdavilla Bungalov Otel bölgenin en iyi biri olmanın şerefini duymaktadır.

İdavilla Bungalov Otel hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Reklam
Reklam
Anket
Batman Belediyesinin Çalışmalarından Memnunmusun ?
Diger Anketler ve Sonuçlar
© 2011 Batmanda.com